BE-ST-OR, nebo-li BEtexa STolní ORganizér, je variabilní systém stolního nábytku. Bestor je vhodný především pro modeláře ale pro všechny kutily a kohokoliv kdo má rád na stole pořádek.

Využití

Míra využití je velmi široká, již od zmiňovaných modelářů či kutilů přes kreativní duše, které potřebují uskladnit a mít roztříděný používaný materiál. A takhle by se dalo pokračovat dlouhé odstavce ale rádi bychom na pomyslný konec zařadili třeba i rybáře.

Původ

Bestor je ryze český výrobek. Návrhy jednotlivých části jsou z naší vlastní hlavy. Jednotlivé návrhy prošly několikanásobným testováním. Než jsme všechny komponenty doladili do fáze než jsme si řekli „Ano, tohle můžeme pustit do světa!“ stálo stovky vypálených vzorku, minimálně desítky hodin úprav v grafickém programu a hodiny debatování a zkoušení.

Materiál

Jako materiál je použita topolová překližka o silách 4-6 mm, vždy dle potřeby tak aby byl nábytek pevný a stabilní. Překližku bychom rádi odebírali lokálně a nenašli jsme žádného vhodného výrobce v okolí. Materiál tedy odebíráme skrz lokálního distributora od německého výrobce. Vždy při přebírání materiálů důkladně zkoumáme zda překližka nevykazuje žádné vady, zda nebyla chybně skladována. Musíme si být vždy na 100% jisti, že materiál vám nezačne po čase doma působit problémy a vykazovat vady.

Kategorie: Blog